KONSULTACJE

medical form

Nieprawidłowa dieta, złe nawyki żywieniowe mogą prowadzić nie tylko do otyłości i nadwagi, ale również do chorób układu krążenia, pokarmowego, nowotworów, jak i do złego samopoczucia, braku energii, koncentracji oraz wielu innych problemów...

Indywidualne konsultacje zdrowotne pomagają zrozumieć przyczynę problemu i wskazać odpowiednie zalecenia żywieniowe, jak również dobrać naturalnych suplementy diety, mieszanki odżywcze i zioła w celach profilaktycznych lub leczniczych (w indywidualnych jednostkach chorobowych).

1) Pierwsza konsultacjato czas na przeanalizowanie stanu Twojego zdrowia, wskazanie dotychczasowych błędów żywieniowych,  dotyczących nowego sposobu żywienia - aby móc jak najlepiej poznać Twój problem, poproszę Cię o wypełnienie wywiadu medyczno-żywieniowego.

2) Konsultacja kontrolnasprawdzamy skuteczność stosowanej dietoterapii i podejmujemy decyzję co do wprowadzenia dalszych kroków. Przeprowadzamy również test diagnostyczny, który pozwoli nam określić zmiany zachodzące w poszczególnych elementach/układach Twojego organizmu - dzięki temu będziesz wiedzieć, na czym musisz skupić się w pierwszej kolejności.

Całkowity koszt konsultacji wynosi 150 złotych.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIA

down arrow yellow

Jestem nowym klientem Wracam w celu oceny wyników
Cena - 150.00 zł

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zawarcia poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość umowy o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, skutkuje tym, że konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o skutkach wyrażenia zgody na dostarczenie przedmiotu umowy przed upływem 14-dniowego terminu do odstąpienia umowy i jednocześnie wyrażam zgodę na dostarczenie zamówionej diety w formie elektronicznej przed upływem 14-dniowego terminu do odstąpienia umowy.

Akceptuję REGULAMIN.

Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp, z siedzibą w Warszawie w celu uzyskania indywidualnej diety (realizacji usługi) Twoich danych osobowych, które przekazałaś nam w niniejszym formularzu, w tym danych o Twoim stanie zdrowia i chorobach w rodzinie?

Ponieważ dane szczególnych kategorii* w tym dotyczące zdrowia chronione są szczególnie, musimy prosić Cię o wyrażenie wyraźnej zgody na ich przetwarzanie. Informujemy, iż w każdym czasie możesz żądać wglądu w swoje dane osobowe, ich zmiany, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych. Jednocześnie informujemy, iż wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i możesz cofnąć tę zgodę w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie danych dokonywanego przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać kierując żądanie na adres kontakt@zdrowopedia.com.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, w tym danych „szczególnych kategorii”.

Po dokonaniu płatności jeszcze tego lub najpóźniej kolejnego dnia wyślę do Ciebie wiadomość mailową z przygotowanymi materiałami do wypełnienia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym ZDROWOPEDIA może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.